GÜL İNŞAAT’TAN GÜNEŞLİ’YE 120 MİLYON TL’LİK PROJE

08/10/2010

Bugüne kadar birçok prestijli projeye imza atan Gül Inşaat, Güneşli’nin en değerli arazisinde, 120 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği konut ve alışveriş merkezinden oluşan yepyeni projesinin satışlarına başladı.

Skyport, Perla Vista, Loca, Metroport, Rose Marine, Otoport, Fly Inn, Colorist, Yeşilköy Konakları gibi birçok prestijli konut ve AVM ile inşaat sektöründe ilklere imza atan Gül İnşaat, Güneşli’nin en güzel lokasyonuna sahip bölgesinde 25 bin metrekarelik bir arazide toplam 300 konut ve 90 mağazadan oluşan GÜNEŞLİ PARK’ı satışa sunuyor.

Yapımı yeni başlayacak olan ve 2012 yılının Eylül ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanan Güneşli Park’ta, 1+1’den 5+1’e, çatı dubleksten bahçe dubleksine kadar 8 farklı daire seçeneği bulunuyor. Metrekare fiyatları 2 bin 200 TL’den başlayacak projede büyüklükleri 70 metrekareden 300 metrekareye kadar, 4 blokta 300 adet daire sahiplerini bekliyor.

Projede yer alan dairelerin fiyatları ise, 150 bin liradan başlıyor, 750 bin liraya kadar yükseliyor.

Basın toplantısında konuşan Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül “Güneşli Park”ta oturmak veya yatırım amaçlı ev almak isteyen tüketiciler için kasım ayının sonuna kadar geçerli olan lansman fiyatı üzerinden yüzde 25 peşinatla 36 ay sıfır faizle ev sahibi olabileceklerini belirtti. Projeye 120 milyon TL yatırım yapacaklarını ifade eden Gül; “Çevresinde birçok önemli sanayi ve finans kuruluşu bulunan bir milyon nüfuslu Güneşli bölgesinin kaliteli konut ihtiyacına hitap eden Güneşli Park, projemiz lokasyon itibarı ile Güneşli’de benzersiz bir konumda. Ayrıca yatırımcılar için ana caddeye cepheli 90 mağaza bulunmakta dedi.” Ali Gül, projede 2 bin metrekare hipermarket, 2 bin 300 metrekare teknomarket ve 2 bin 700 metrekare spor merkezinden de faydalanabilineceğini söyledi.

Proje hakkında bilgi veren Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Aydın ise Güneşli Park’ın güvenlik sistemlerinden teknolojik altyapısına kadar üstün nitelikli bir donanıma sahip olmasının yanı sıra, sosyal olanaklarıyla da modern yaşamın tüm gereksinimlerini karşıladığını belirtti. Gül İnşaat’ın, Güneşlide hayata geçireceği Güneşli Park’ta bütün daireler gün ışığından maksimum faydalanmak üzere tasarlandı.

Fuar merkezlerine ve Atatürk Havalimanı’na çok yakın konumlanan Güneşli Park, bölgesinde kaliteli konut ihtiyacına cevap vermeyi amaçlıyor. TEM ve E5 çevreyollarının tam ortasında konumlanan proje trafik çilesi çekmeden yaşamla ilgili her türlü ihtiyacını karşılamak isteyenler için bölgesindeki en modern alternatifleri sunuyor.

Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Aydın; “Güneşli Park’ın bulunduğu lokasyondan dolayı özellikle havayolları çalışanları ve kuyum üreticileri tarafından çok talep görüyor” dedi.