Rose Marine Butik

Yeşil ve Mavinin Kesişim Noktası

Ailelerin ve Mutluluğun Kesişim Noktası

Rose Marine Butik’te ailenizle mutluluğu yakalamak, güzel anları paylaşmak ve birlikte zaman geçirmek için gereken her şey var.
Sevdiklerinizle birlikte yeni bir hayata başlamak ve mutlulukla dolmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden Rose Marine Butik’e bekleriz.

Mutluluğun ve Yeniliğin Kesişim Noktası

Rose Marine Butik, Büyükçekmece’de yeniliklerle yükseliyor. Denize ve yeşile bakan, 2+1’den başlayan 5+2’ye uzanan toplam 142 daire, 14 dükkan, açık-kapalı havuz, yürüyüş alanları ve spor kompleksiyle sevdiklerinizle birlikte yaşayabileceğiniz yeni hayatınız sizi bekliyor.

Keyfin ve Manzaranın Kesişim Noktası

Rose Marine Butik’te güne keyifli başlarsınız. Evinizin salonundan gördüğünüz bu manzara sizi fazlasıyla iyi hissettirir. Salonunuzun camlarını açtığınızda, balkona çıktığınızda çevreden gelen kuş cıvıltılarını duyduğunuz an, bu iyi hissetme hali sizi daha da mutlu eder. Ve en önemlisi evde zaman geçirdikçe bu his hep peşinizden gelir.

Terasın ve Manzaranın Kesişim Noktası

Rose Marine Butik’te eşsiz bir manzara eşliğinde terasta zaman geçirmek, hayatı güzel geçirmek anlamına gelir. Günün herhangi bir saatinde terasta olmak sizi fazlasıyla mutlu edecektir. İster sevdiklerinizle birlikte, ister tek başına. Bu mutlu anlarla hayatı daha mutlu yaşamaya şimdiden hazır olun.

image