Tem Point, zengin sosyal olanaklarıyla size bir evden çok daha fazlasını vadediyor. Her detayında yüksek yasam stilinin yansımalarını göreceğiniz Tem Point’te, 1+1’den 4+1’e kadar toplam 468 daire, konforu hayatınızın ayrılmaz bir parçası kılıyor.

Geniş sosyal olanakları ile yeşil alanların ferahlık duygusu verdiği, ağaçların ve çiçeklerin size rengarenk bir yaşam alanı oluşturduğu bu özel projede, tabiat sizin en yakın dostunuz…

Yanı başınızda ışıl ışıl bir alışveriş merkezi, dört bir yanınızda kafeler, restoranlar, mağazalar, hastaneler, okullar ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz sayısız mekan… Toplamda 270 mağaza ile hizmet veren Tempoint AVM 58.000 m2’lik kiralama alanı, güçlü teknolojik alt yapıya sahip güvenlik sistemi ve uzman personeliyle serbest zamanlarınızı huzur içinde geçirmenizi sağlıyor.

Alışveriş ve eğlence bir arada!

İstanbul’un en değeri lokasyonlarındanbirinde; TEM’in yanında, karma bir projede yerinizi alıp modern bir ofise sahip olmaya ne dersiniz?

Toplamda 444 rezidans, alışveriş merkezi ve ofis konseptlerini bir araya getiren Tem Point; yaşamanın ve yatırımı kazanca dönüştürmenin en doğru adresi…

image