Misyonumuz

Kurulduğu günden beri hep yenilikçi ve ileriye yönelik adımlar atan Gül İnşaat, inşaat sektöründe bir firmadan beklenen kalite, güven ve hizmet anlayışını; çevre duyarlılığı, sosyal sorumluluk ve istihdam sağlama görev bilinciyle sizlere sunmaktadır. En değerli toplumsal değerimiz olan aile kavramına, sıcak yuvalar sunan Gül İnşaat, aynı zamanda ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayabileceğiniz ve bulunduğu şehre değer katan dev alışveriş merkezlerini de sizler için Gül İnşaat güvencesiyle inşa etmektedir. Yapılan iş ne olursa olsun altına imzamızı attığımız her proje, güven ve kalitenin simgesi olarak yükselmektedir.

Vizyonumuz

Yarını bugünden inşa eden Gül İnşaat, bugün olduğu gibi yarın da söz sahibi olan ve sektöre öncülük yapan bir değer olarak sevenlerine hizmet vermeye devam edecek, bunu yaparken de yarattığı büyük istihdam ile ülke ekonomisine katkısını her zaman yaptığı gibi en üst seviyede tutacak. Tüm ulusal ve uluslararası standartları bilen ve bunlara kalem kalem uyarak projelerini gerçekleştiren Gül İnşaat, 35 yıldır olduğu gibi kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanlarını sunmak için durmaksızın yoluna devam edecek. Sektörde öncü olmanın sorumluluğunu her zaman bilecek olan Gül İnşaat, en iyiyi en kaliteliyle birleştirerek Gül İnşaat güvencesiyle sunmaya devam edecek.

Değerlerimiz

  • Güçlü mimari kimliğimizle, Türkiye ve insanlarımız için hak ettikleri standartlarda büyük yaşam projeleri hayata geçirmek,
  • Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmek,
  • Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmaktır.

 

Çeyrek Asrı Aşkın Zamandır, Ülkesine Değer Katan Bir Anlayışla Çalışıyoruz.